Pocházím z krásného Ostrova v Karlovarském kraji, kde jsem i vyrůstala, a už jako dítě jsem velmi ráda trávila čas mezi lidmi a poznávala různé kultury. Toto nadšení mě inspirovalo k rozvíjení myšlenek přeshraničních kontaktů a vytváření příležitostí pro sbližování lidí a navazování zajímavých projektů. Již několik let bydlím v horních Frankách, kde jsem také studovala a měla možnost své nadšení rozvíjet a být součástí česko-německých dnů přátelství a také jako projektový manažer při Bavorsko-českých týdnech přátelství.

„Rok na hranici“ pomáhá vytvořit svět, ve kterém se lidé mohou nejen setkávat, vyměňovat si myšlenky a učit se jeden od druhého bez ohledu na svůj původ nebo kulturu, ale také mají možnost lépe se sblížit a navázat dlouhodobou spolupráci či  přátelství.

Mou motivací je proměnit tuto vizi ve skutečnost. Není nic lepšího než vidět lidi společně růst díky společným projektům a zážitkům. Pevně věřím, že společně jsme silnější. Díky vzájemné podpoře a spolupráci můžeme budovat vztahy a rozvíjet přátelství, která mohou přetrvávat celý život.

Kontakt:

bilgi@roknahranici.cz

+420 777 999 751